Jak se cítit lépe? Tipy od Naty ze Circlle

Jak se cítit lépe? Tipy od Naty ze Circlle

Anna Fenclová

Jak se cítit lépe? Tipy od Naty ze Circlle

V současné době plné ekonomických, pandemických a bohužel i válečných krizí je běžné, že se necítíme dobře. Zdá se nám, že obyčejné aktivity ani radosti běžných dní nám nedávají smysl. Se strachem sledujeme téměř každou vteřinu zpravodajského vysílání Je běžné to, co cítíme, ale nesmíme se tomu odevzdávat a nesmíme přestat žít náš život.

Za téměř každých okolností je potřeba myslet také na sebe, protože jinak nemůžeme pomáhat ostatní. Proto si dělejte radost.

Jděte ven

Čerstvý vzduch a první jarní paprsky slunce jsou vždy to nejlepší volbou. I krátká procházka nám pomůže utřídit myšlenky, klidnit se a zvednout nám náladu. 

Poslechněte si podcast

Vlídná slova oblíbených lidí, užitečné návody a zkušenosti nám pomohou najít náš správný směr. Naše zakladatelka Naty z podcastů doporučuje ten od Ellen Fisher, který přináší unikátní informace o veganství, rodinných vztazích, mateřství, milostných vztazích i financích.

Vzdělávejte se

Pravidelnost písmen knih je skvělým pomocníkem na zklidnění mysli a přípravy na spánek. Dalším neocenitelným benefitem je to, že zaměstnáte mysl a nemůžete myslet na všechny hrůzy kolem vás. Další přínos jsou samozřejmě nové a užitečné informace. Naty se teď nejraději vrací ke knize Good vibes, good life, která učí, jak se můžete naučit skutečně milovat sami sebe a jak můžete přeměnit negativní emoce na pozitivní."

Zaměstnejte tělo

Endorfiny vám alespoň na chvíli zajistí úsměv na tváří. Na moment vás pohyb přivede na jiné myšlenky, a ještě díky tomu vypadáte skvěle. Samé plus. Tak vyrazte ven, zaběhejte si, vyzkoušejte nové workoutové hřiště v okolí nebo vyrazte do fitka.  Každý pohyb se počítá.

Samozřejmě možností je mnoho, je opravdu důležité zvolit to, co vyhovuje přímo vám. A pokud ani jedna z možností nepomáhá, určitě navštivte odborníka.

Tak pro šťastnější a silnější já.

S láskou vaše Circlle